Pole Dance, Pole Fitness, tj. taniec na rurze łączy w sobie elementy tańca, fitness, akrobatyki, gimnastyki. Akrobatyka na drążku pionowym wzmacnia mięśnie całego ciała, zwiększa wytrzymałość, siłę, a także pewność siebie. Zajęcia są prowadzone od podstaw i nie wymaga się żadnego przygotowania siłowego ani tanecznego. 
Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w grupach. Tylko u nas nauka na wszystkich poziomach zaawansowania!

Prowadzimy zajęcia akrobatyczno-taneczne pole dance dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci (MINI POLE DANCE, czyli pole dance kids). 

Pole dance to siłownia na rurce! Zapraszamy na nasze zajęcia w Stalowej Woli i do naszego własnego studio w Tarnobrzegu.

Pole dance/taniec na rurze w naszej Szkole to jedyne takie zajęcia akrobatyczno-taneczne w Stalowej Woli. Tylko u nas program nauki nastawiony na rozwój kursantów. Naukę zapewniamy pod okiem aktualnych Mistrzyń Polski pole dance. Dodatkowo tylko w naszej szkole pierwsze i jedyne w Stalowej Woli zajęcia pole dance z nauką tańca i gracji ruchu! Bo akrobatyka na drążku to nie tylko sport, ale i piękny taniec! Chcesz się pięknie poruszać, łączyć figury w spójną całość i wydobyć z pole dance to co najpiękniejsze, czyli swobodny i lekki ruch ciała? Już teraz masz taką szansę w Stalowej Woli!

Ćwiczenia rozciągające, pozwalające uzyskać elastyczność i gibkość ciała. Stretching to nieodłączny element fitnessu na rurce; pozwala na efektowne wykonywanie figur oraz wpływa na płynność i grację ruchu. Ponadto stretching poprawia kondycję ciała, wysmukla i rozluźnia po intensywnym treningu. 

Profesjonalne pokazy Pole Dance, czyli tańca na rurze. Unikatowa usługa w naszym regionie, która pozwoli wyróżnić organizowane wydarzenie sportowe, biznesowe, artystyczne itp. oraz uświetni każdą imprezę wspaniałym widowiskiem akrobatycznego tańca i sportowego show.

Występujemy na imprezach plenerowych i zamkniętych, na eventach biznesowych, kulturalnych, społecznych, rozrywkowych itp. Pokazy realizujemy głównie w woj. podkarpackim, świętokrzyskim, małopolskim i lubelskim.

Jako jedyne oferujemy w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Sandomierzu, Mielcu i okolicach kompletne widowiska taneczno-akrobatyczne pole dance. (pole art, pole show, pole sport). Jeżeli oczekujesz pokazu pole dance na najwyższym poziomie (zarówno estetycznym jak i akrobatycznym), który zachwyci publikę, zapraszamy do kontaktu.

Pole Dance to świetny sposób na niezapomniany Wieczór Panieński. Wieczór z tańcem na rurze to gwarancja niezapomnianych wrażeń i najlepszy wstęp do całonocnych szaleństw w klubie! Wieczór, gdzie Przyszła Pani Młoda będzie prawdziwie najważniejsza! Dajcie się ponieść emocjom zmysłowego tańca i szalonej choreografii w rytm ulubionej muzyki! Nauka figur, zmysłowa choreografia i profesjonalny pokaz instruktorski! Pin Up? Retro? Lata 20.? A może szalone disco? Wy decydujecie! To jest prawdziwie BABSKI WIECZÓR! WASZ WIECZÓR!

Oferujemy wielowymiarową współpracę. Zapraszamy!

Firmowe kursy zamknięte Pole Dance dla pracowników

Oferujemy także na wynajem elegancką salę z lustrami na eventy firmowe lub imprezy. (sala z rurkami lub bez) Wynajmujemy także salę bez rurek za zajęcia indywidualne lub grupowe inne niż pole dance.