1. Nauka Pole Dance, Pole Fitness (taniec na rurze)

Pole Dance, Pole Fitness, tj. taniec na rurze łączy w sobie elementy tańca, fitness, akrobatyki, gimnastyki. Akrobatyka na drążku pionowym wzmacnia mięśnie całego ciała, zwiększa wytrzymałość, siłę, a także pewność siebie. Zajęcia są prowadzone od podstaw i nie wymaga się żadnego przygotowania siłowego ani tanecznego. 
Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz w grupach. Tylko u nas nauka na wszystkich poziomach zaawansowania!

Prowadzimy zajęcia akrobatyczno-taneczne pole dance dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci (MINI POLE DANCE, czyli pole dance kids). 

Pole dance to siłownia na rurce! Zapraszamy na nasze zajęcia w Stalowej Woli i do naszego własnego studio w Tarnobrzegu.

Pole dance/taniec na rurze w naszej Szkole to jedyne takie zajęcia akrobatyczno-taneczne w Stalowej Woli. Tylko u nas program nauki nastawiony na rozwój kursantów. Naukę zapewniamy pod okiem aktualnych Mistrzyń Polski pole dance. Dodatkowo tylko w naszej szkole pierwsze i jedyne w Stalowej Woli zajęcia pole dance z nauką tańca i gracji ruchu! Bo akrobatyka na drążku to nie tylko sport, ale i piękny taniec! Chcesz się pięknie poruszać, łączyć figury w spójną całość i wydobyć z pole dance to co najpiękniejsze, czyli swobodny i lekki ruch ciała? Już teraz masz taką szansę w Stalowej Woli!