Znajdź nas:
ul. Siedlanowskiego 3/19
Stalowa Wola
ul. Wyspiańskiego 1
Tarnobrzeg
Zadzwoń do nas:
730 130 136
Napisz do nas:
W Pole & Roll Studio gwarantujemy najwyższy poziom nauki, a dowodem są nasze kursantki, które również zdobyły pod naszą opieką mnóstwo mistrzowskich tytułów na krajowych i międzynarodowych mistrzostwach.

Kilka słów
o pole & roll

Słowo o nas

Pole & Roll Studio to pierwsza profesjonalna szkoła pole dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. Założona w 2015 roku przez dwie siostry Martę i Ulę Haliniak. Pole & Roll Studio powstało z prawdziwej pasji do tańca, sportu, gimnastyki, ale też z pasji do nauczania; nasze zaangażowanie staramy się przekazywać nie tylko w formie solidnej technicznej nauki pole dance, ale w tworzeniu tego pięknego miejsca na mapie naszego miasta, gdzie każdy czuje się jak w domu, gdzie poznajemy ludzi z miłością do sportu, gdzie zdobywamy prawdziwych przyjaciół i stajemy się lepszymi wersjami siebie.

Nasza misja

Pole & Roll to wyjątkowe miejsce pełne pasji, cudownych ludzi i przyjaznej atmosfery. Ta przestrzeń została stworzona, aby rozwijać swoje umiejętności, realizować plany, urzeczywistniać marzenia, a co najważniejsze odkrywać siebie na nowo!

Nasze standardy nauczania są bardzo wysokie. Dbamy o prawidłową technikę, prawidłowy i zrównoważony rozwój naszych kursantów, a także o ich wszechstronność. Jakość jest dla nas bardzo ważna! Ważne jest dla nas także, by każdy z Was mógł poczuć się swobodnie i by nasze studio stało się Waszym drugim domem. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, pełnej pasji i zaangażowania, możemy Wam zapewnić najlepsze miejsce na ziemi do nauki pole dance, ale także najwspanialsze miejsce spotkań, rozwoju, wsparcia i cieszenia się życiem!

Nasza kadra

Nasze instruktorki są pełne życzliwości i pomocy. Każdy trening to wyzwanie nie tylko dla kursantów, ale i trenerów, bo sala treningowa czasami przypomina prawdziwy ring: walcząc ze swoimi słabościami, z brakiem akceptacji własnego ciała, czy z brakiem poczucia własnej wartości, uczymy się wzajemnej pomocy, wiary w siebie i tego, że po prostu warto! Warto podjąć wyzwanie, zawalczyć o siebie i przekonać się, że w Pole & Roll Studio nie ma rzeczy niemożliwych, a nasze instruktorki są niezastąpione nie tylko w kwestii trików.

Nasza kadra to Ula i Marta Haliniak – jedne z najlepszych zawodniczek w Polsce! Kompetentne i utytułowane instruktorki, które swoje umiejętności potwierdziły zwyciężając w wielu krajowych i międzynarodowych mistrzostwach pole dance, pole art i pole sport. Dla instruktora bowiem samorealizacja i osiąganie sukcesów w zawodach jest bardzo ważne i tylko spełniony zawodnik gwarantuje Wam sukces na sali treningowej. Nasze instruktorki poprzez ciężką pracę osiągnęły sukces na skalę kraju, a teraz chcą dzielić się z Wami swoim doświadczeniem i poprowadzić Was przez meandry tego wspaniałego sportu!

Marta i Ula szkoliły się u najlepszych poledancerów w Polsce i na świecie. W naszej szkole nauczysz się pole dance od najlepszych i zobaczysz, że może on być pasją na całe życie! Oprócz bogatego doświadczenia jako zawodniczki i instruktorki zostały również docenione przez lokalne media jako zaufane nauczycielki i sportsmenki w wielu plebiscytach! Cieszymy się, że społeczność darzy nas takim ogromnym zaufaniem.