17 lutego zapraszamy Was na kreatywne warsztaty taneczne z Ewą Plutą. Będzie to ogromna dawka improwizacji, kreatywności i tańca 🙂
Autorskie warsztaty taneczne Ewy „Suppole dance” rozbudzą Waszą wyobraźnię, pozwolą dokształcić warsztat taneczny, zaczerpnąć podstaw baletu i po prostu spędzić taneczną niedzielę w Pole & Roll Studio 🙂

Prowadząca:
Ewa Pluta – Tancerka, instruktor i choreograf tańca nowoczesnego. Absolwentka studiów choreografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych. Ukończone kursy na instruktora/choreografa tańca nowoczesnego, trenera personalnego. Założycielka i choreograf zespołu FLASH, instruktor tańca w Akademii tańca Art Dance.

Trochę od siebie:
Taniec stał się moją pasją odkąd poszłam na pierwsze zajęcia w wieku 12 lat i dopóki mogę, nie przestane się w tym doskonalić. Każdego roku na różne sposoby pogłębiam swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną i jestem otwarta na nowe wyzwania. Inspiracje do swoich zajęć i choreografii czerpię ze wszystkiego. Taniec to moim zdaniem najpiękniejsza pasja na świecie, dlatego chce się nią z wszystkimi dzielić.

BLOK 1
– praca nad prawidłową postawą w tańcu
– małe wielkie szczegóły ( eliminujemy błędy, których nie należy popełniać )
– -rozbudowanie świadomości swojego ciała poprzez izolacje
– wprowadzenie w świat tańca klasycznego (baletu)
– zapoznanie z wybranymi elementami innych stylów tanecznych

Blok pierwszy ma na celu zbudowanie pewnego rodzaju ładu w tańcu.
Będzie to rzutować z pewnością na dużą poprawę w zachowaniu ciała przy następnych choreografiach na rurce, a także wpłynie na samą jakość wykonywanych choreografii.

BLOK 2
Choreografia z wykorzystaniem elementów tańca współczesnego, jazzu oraz modern jazzu.

Taniec współczesny jest mieszanką wielu stylów, począwszy od baletu, przez taniec nowoczesny, jazz, a nawet tańca towarzyskie. Może również zawierać elementy akrobatyki, jogi itp.
Modern jazz wywodzi się z baletu, nie posiada jednak aż tak sztywnych zasad technicznych.
Ponad to jest kontrastowy. Łączy ze sobą płynność i impulsywność ruchu, wykorzystuje różne tempa w muzyce jak również rózne poziomy.

BLOK 3
– improwizacje
– ćwiczenia na pobudzenie wyobraźni ruchowej ( indywidualne i grupowe )
– praca nad wyrażaniem emocji w ruchu

Blok drugi zmusza do kreatywności, rozbudowuje świadomość własnego ciała, pozwala na maksymalne wyrażenie siebie i swoich emocji.
„Poprzez taniec można wyrazić różnorodne emocje, poczynając od tych opromienionych radością życia, po te ciemne, negatywne oplatające duszę niczym złowroga kobra gotowa do ataku.”

BLOK 4
Na zakończenie warsztatów intensywna mieszanka wybuchowa, czyli 3 w 1.
Ostatnia część warsztatów będzie małą niespodzianką. Powiem tylko tyle – tu będzie się działo wszystko! Technika, ćwiczenia, choreografia. Na pewno przyda się wiedza z wszystkich wcześniejszych zajęć, jednak ten będzie w zupełnie innym klimacie niż wcześniejsze bloki.

Pozdrawiam Was gorąco i mam nadzieje, że do zobaczenia na sali!
——-
CENNIK:
Pierwszeństwo udziału mają osoby, które wykupią cały blok zajęć 4h. Od 1 lutego będzie można dopisywać się na pojedyncze miejsca, jeśli będą jakieś wolne 🙂

NASZE KURSANTKI
komplet 4 bloki po 1h – 120zł (do 31.01.2019)
komplet 4 bloki po 1h – 140zł (od 1.02.) – w przypadku wolnych miejsc
pojedyncze wejście 40zł/h – w przypadku wolnych miejsc po 1.02.2019
OSOBY SPOZA STUDIO – 140 zł za blok 4h
—-
Rezerwacje są ważne 2 dni. W tym czasie należy je opłacić, by mieć gwarancję miejsca. Nieopłacona rezerwacja wygasa i przechodzi na listę rezerwową.