Aktualności

 

#WAKACJE za pasem! Pytacie o zapisy na nasze zajęcia - poniżej aktualna oferta! Cieszymy się, że tak bardzo chcecie się uczyć w naszym Studio <3 <3<3
#ChoNaRurkęZPoleAndRollStudio i ucz się od#najlepszych

Dogodzimy wszystkim! Małym i dużym :)

Wkrótce szczegółowe informacje o konkretnych godzinach, ale już można się zapisywać i rezerwować miejsca!
----------
OFERTA:
POLE DANCE dla #dorosłych
POLE DANCE dla #dzieci
POLE CHOREO #tańczymy
POLE SPORT dla dzieci (grupy sportowe pod mistrzostwa)
STRETCHING/rozciąganie
GIMNASTYKA SPORTOWA (NOWOŚĆ W STALOWEJ WOLI)
-----
WIECZORY PANIEŃSKIE #babskiwieczór
POKAZY POLE DANCE
LEKCJE PRYWATNE/indywidualne
WARSZTATY
------
PRZYGOTOWYWANIE DO ZAWODÓW SPORTOWYCH
I ARTYSTYCZNYCH
__________________
#STALOWAWOLA #poledance#gimnastykasportowa #zapisy#szkołatańca #poledancestudio #zajęciadladzieci#zajęciaakrobatyczne #najlepszestudio#najlepszaszkoła #szkołamistrzowska#MartaHaliniak #UlaHaliniak #PoleAndRollStudio#gdzienarurkę #gdzienapoledance #akrobatyka #najlepszypoledancewstalowejwoli


Najlepsze studio pole dance w Stalowej Woli! Kompetentne i utytułowane instruktorki, które swoje umiejętności potwierdziły poprzez zwycięstwo w wielu krajowych i międzynarodowych mistrzostwach pole dance i pole sport, a nawet uzyskały kwalifikację na reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata 2018! W naszej szkole nauczysz się pole dance od najlepszych! Najwyższy poziom i najlepsze efekty nauki w Stalowej Woli - nasze kursantki również zdobyły mistrzowskie tytuły na wielu krajowych i międzynarodowych mistrzostwach, co świadczy o wysokim poziomie nauczania :)

Poza tym u nas treningi odbywają się w najsympatyczniejszej atmosferze i oczywiście mamy najpiękniejszą salę treningową w całym mieście! zapraszamy na zajęcia!”

-----------

Pole & Roll Studio- pole dance Stalowa Wola

+ najlepszy i najbardziej doświadczony instruktorski team! (Ula Haliniak, Marta Haliniak - mistrzynie Polski 2016)
+ kompleksowa oferta zajęć pole dance (taniec, pole fitness, pole sport, pole acro, pole art, pole stretch)
+ nauka pole dance, pokazy pole dance, wieczory panieńskie 
+ lekcje grupowe i indywidualne
+ zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych

+ najlepsza szkoła tańca w mieście! Musisz tu być! :) 


W dniach 19-20 maja 2018 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Pole Sport wg reguł IPSF. Reprezentacja naszego Pole & Roll Studio wywalczyła aż 4 medale! Nasze kursantki zdobyły na mistrzostwach:
1 miejsce i złoty medal w kat. novice (10-14) Karolina Witkowska
2 miejsce i srebrny medal w kat. junior (15-17) Dorota Mazur
3 miejsce i brązowy medal w kat. junior (15-17) Weronika Jankowska

Na mistrzostwach startowała też nasza instruktorka Marta Haliniak, która nie dość, że zdobyła 2 miejsce  w kat. Elite (najwyższej), to również zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata i będzie reprezentować Polskę w lipcu w Hiszpanii.

Pole & Roll Studio zaprezentowało się bardzo dobrze na tle zawodników z całej Polski! Stalowa Wola i Tarnobrzeg moga być dumne z takich zawodniczek jak nasze!


Nie zapomnijcie się zapisać do nowych grup pole dance od podstaw w Stalowej Woli! Poniedziałki o godz. 19.00 - zapisy już ruszyły!


Majówka za pasem! Zapraszamy na nasze stoisko podczas Dni Stalowej Woli! Będziemy prowadzić pokazy, treningi otwarte, lekcje próbne i będziemy się integrować :) Spotkacie nas 1 i 3 maja w Alejce pozytywnie Zakręconych od godziny 15.00 :)


21.04.2018
Spieszymy Wam donieść, że instruktorka pole dance Ula Haliniak WYGRAŁA międzynarodowe zawody Pole Dance Show 2018 w kategorii profesjonalistki! Mierzyła się tam nie tylko z najlepszymi z całej Polski, ale i zawodniczkami zza granicy. Tym bardziej cieszy nas jej sukces! teraz możecie być już pewni, że w naszej szkole uczymy pole dance na najwyższym poziomie! A Stalowa Wola i Tarnobrzeg mają jedne z najlepszych instruktorek w całej polsce :)


 

TARNOBRZEG

zapisy do nowej grupy pole dance od podstaw w czwartki o godz. 19.00! Limit miejsc na sali i liczy się kolejność wpłat :)


STALOWA WOLA

nowe grupy pole dance od podstaw! Tym razem zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki o godz. 18.00 - grupa już się kompletuje i lada chwila rozpocznie zajęcia. 
Zapisy mailowo, telefonicznie lub poprzez fb. Liczy się kolejność wpłat. Limit miejsc w  grupie.

Pole & Roll Studio w Stalowej Woli
ul. Siedlanowskiego 3/19

 


#NOWOŚĆ NA TAPECIE! Świeże info dla wszystkich, którzy chcą wskoczyć na nasze rurki <3 W marcu rozpocznie zajęcia pole dance NOWA GRUPA pole dance CAŁKIEM OD PODSTAW! Kiedy? We wtorki i czwartki o godz. 17.00. Zapisy otwarte! Można rezerwować miejsca :)
_____________
wtorki, czwartki, godz. 17.00
zapisy - limit miejsc!
_____________
Pole & Roll Stalowa Wola - Pole Dance Studio
tel. 730 130 136
www.PoleAndRoll.pl


Stalowa wola - tarnobrzeg - gala echa dnia

Dzisiaj na Gali Sportowca Echa Dnia nasze instruktorki pole dance Marta i Ula Haliniak zostały wyróżnione na 2 miejscu w kat. TRENER ROKU 2017 w powiecie stalowowolskim i niżańskim!!!
Nasza kadra instruktorska po raz kolejny została doceniona właśnie dzięki Wam, bo to m.in. Wasze głosy zadecydowały o naszym sukcesie! Dziękujemy za zaufanie. I oczywiście zapraszamy do nauki pole dance z naszymi TRENERKAMI! 

Gala Sportowa Echa Dnia zaowocowała dla nas dużymi wyróżnieniami! 6 miejsce w kat. SPORTOWIEC ROKU 2017 dla naszych instruktorek pole dance Marty i Uli Haliniak oraz 3 miejsce dla naszej wychowanki Karoliny Witkowskiej w kat. TALENT ROKU <3 
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i cieszymy się, że darzycie nas tak wielkim zaufaniem, i że nasze sportowe sukcesy są zauważone! Zwłaszcza w tak bogatym środowisku sportowym Tarnobrzega


walentynki 2018

Zapraszamy na walentynkowe choreografie na rurce z okazji walentynek! Będzie kobieco, gorąco i przede wszystkim bardzo przyjemnie. Zapraszamy do zapisów:
Stalowa Wola - niedziela, godz. 12.00; 10.02.2018
Tarnobrzeg - wtorek, godz. 18.00; 13.02.2018

tel. 730 130 136
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

________________________________

NOWE GRUPY POLE DANCE OD PODSTAW - TARNOBRZEG
styczeń 2018
_______________________________
Na Wasze prośby podajemy aktualne terminy nowych grup #poledance od podstaw - dla #DZIECI i dla #DOROSŁYCH :)
Grupy prawdopodobnie wystartują jeszcze w styczniu! Oczywiście limit miejsc w grupach i jak zawsze liczy się kolejność zapisów i wpłat :) Czekamy na Was

***dorośli***
CZWARTKI o godz. 20.00
***dzieci***
środy i piątki o godz. 15.00

zapisy przez fb, mailowo lub telefonicznie
________________
tel. 730 130 136
www.PoleAndRoll.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

taniec, gimnastyka, akrobatyka, fitness, stretching


STALOWA WOLA - nowa grupa poniedziałki godz. 20.00 - zapisy!!!!


AKTUALNE NABORY DO GRUP Tarnobrzeg #poledance w CZWARTKI 
16.00 - nowa grupa pole dance dla DZIECI - zapisy!!!
17.00 - nowa grupa pole dance od podstaw DOROŚLI - pierwsze zajęcia już w najbliższy czwartek! Zostało już tylko 2 miejsca! Obowiązują rezerwacje!!!

Kto pierwszy ten lepszy! 

___________________________
zapisy: tel. 730130 136 lub fb
Pole & Roll Studio Tarnobrzeg - Szkoła Tańca Pole Dance
ul. Targowa 4a/11 
Tarnobrzeg


Wiecie co? Bycie trenerem to jednak wielka frajda! Ale i wielka odpowiedzialność! Bo kiedy przychodzi taki moment, że nasze Studentki po miesiącach ciężkich treningów stoją na podium Mistrzostw Polski to serce rośnie tak bardzo.Takie nasze trenerskie zadanie, by ukierunkować Wasz rozwój tak, by przynosił sukcesy i dumę :)

Karolina Witkowska - 2 miejsce w kat. dzieci amator
Wiktoria Mania- 3 miejsce w kat. młodzież profesjonalna

 

Jeszcze nie tak dawno Wiktoria i Karolina stawiały pierwsze kroki w naszej Szkole, a wczoraj sięgnęły po srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski 2017! One same by w to pewnie wtedy nie uwierzyły! :) A dziś? Spełniają swoje marzenia! My widzimy, jak pięknie się z nami rozwijacie i cieszymy się, że nasza Szkoła ma takie ambitne studentki! 
___________________
#zawody #mistrzostwa #mistrzostwaPolski #najlepsze #naszekochane#ciężkapracapopłaca #polelove #podkarpackie #szkołatańca
#poledancestudiostalowawola #poledancestudiotarnobrzeg
#poledancestalowawola #poledancetarnobrzeg #poleandroll #sandomierz#poledance


Właśnie spieszymy Wam donieść, że nasze SuperStudentki Karolina i Wiktoria zdobyły dziś srebrny i brązowy medal na Mistrzostwach Polski Pole Show Art!!! Jesteśmy bardzo dumne i gratulujemy kolejnych sukcesówWracamy na tarczy!!! 

#stalowawola #tarnobrzeg #sandomierz #zawody #kochamyto #poledance


Z uwagi na duże zainteresowanie naszymi zajęciami pole dance, uruchamiamy specjalne #PROMO na zajęcia 1+1 :) Mama i córka w duecie mogą ćwiczyć u nas #TANIEJ 
Obie kochacie rurkę i chciałybyście rozwijać swoje akrobatyczno-taneczne pasje właśnie u nas? Jeżeli obie decydujecie się na udział w zajęciach, otrzymacie rabat 20 zł na 2 karnety! Szczegóły w recepcji :) Dla stałych Klientek jeszcze więcej rabatu <3
___________________
Regulamin:
1. Rabat obowiązuje tylko w momencie, gdy obie osoby mają wykupiony karnet. 
2. Zajęcia są osobno dla dzieci i dorosłych
3. Dla naszych stałych Klientek przewidujemy rabat 40 zł!
__________________
#poledancetarnobrzeg #poledance #tarnobrzeg #naukapoledance #zajęcia#rabaty #promocja #taniej 
#mama #córka #duet 
#poleadnroll #taniecnarurce#fitnessnarurce

 


Mamy dla Was coś rewelacyjnego!‼ Uruchamiamy #HAPPYHOURS w naszym Studio! To znaczy, że przed godziną 15.00 możecie ćwiczyć taniej! Przyjmujemy już zapisy do grupy - dzieci i młodzież szkolną na godz. 14.00 w poniedziałki i środy :) 

___________________
Poniżej podsumowanie aktualnych naborów do grup od podstaw:
 pon i śr godz. 14.00 - dzieci i młodzież HAPPY HOURS
 środa, godz. 15.00 - dzieci/młodzież od podstaw
czwartek, godz. 17.00 - dorośli od podstaw (start: listopad)
_______________________
zapisy: tel. 730 130 136 lub fb


#POLEDANCE dla #DZIECI - zapisy do grup!!! Elementy tańca, akrobatyki, gimnastyki - czyli zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem rurki :)

Zajęcia odbywają się w Szkole Tańca Just Dance na ul. Poniatowskiego w Stalowej Woli

Zapisy w szkole JustDance:
tel. +48 606 655 636
tel. +48 795 107 449 (w godz. od 15:30 do 21:30)


Już w najbliższą sobotę zaczynamy zajęcia nowej grupy pole dance (taniec na rurce) od podstaw w Stalowej Woli! Kto chce dołączyć? Najlepsza przygoda życia czeka!:)
Zapisy: fb lub tel. 730 130 136


Pole dance w piątki w Pole & Roll Studio w Tarnobrzegu.

15.00 - pole dance dla DZIECI
16.00 - wolna sala dla kursantek

Zapisy: tel. 730 130 136
dzieci, dorośli, wolna sala

limit miejsc
wpłata za kurs gwarantuje miejsce w grupie


Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom :) Dlatego od listopada planujemy w Tarnobrzegu całkowicie nowe grupy pole dance dla dzieci i dorosłych: nie tylko od podstaw, ale i dla zaawansowanych! Można się już zapisywać - limit miejsc w każdej grupie (opłata kursu to gwarancja miejsca).
________________
15.00 - pole dance DZIECI od podstaw (grupa dodatkowa do grupy piątkowej)
17.00 - pole dance DOROŚLI od podstaw
18.00 - pole dance ZAAWANSOWANY (dla grup średnich i zaawansowanych) - dla osób, które chcą ćwiczyć więcej i częściej
________________
zapisy: fb lub tel. 730 130 136


uwaga!!! Ruszyły zapisy do grup wrześniowych w naszej szkole!!! Można już rezerwować miejsca w grupach od podstaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tarnobrzeg i Stalowa Wola. Pole dance- taniec na rurce dla każdego! 

tel. 730 130 136

taniec - akrobatyka - stretching - fitness - pasja!


Lipiec 2017 - Stalowa Wola, Tarnobrzeg

Nowe wakacyjne grupy pole dance (taniec na rurce) od podstaw! Zacznij nową przygodę już teraz! Taniec, akrobatyka, stretching i przede wszystkim dobra zabawa :) 

Stalowa Wola - nowe grupy poranne w poniedziałki i czwartki o godz. 10.00 oraz w soboty o godz. 11.00
Tarnobrzeg - poniedziałki i środy o godz. 17.00

Zapisy! tel. 730 130 136


Lato 2017 za pasem. Mamy dla Was nowe grupy pole dance/taniec na rurze na wakacje w tarnobrzegu i Stalowej Woli! Grupy całkowicie od podstaw. Zapraszamy do zapisów: tel. 730 130 136. Specjalne grupy będą też dla dzieci i młodzieży szkolnej w godzinach popołudniowych.


Majowe kursy pole dance w naszej szkole!!! Zapraszamy do zapisów do nowych grup pole dance/taniec na rurze od podstaw dla dzieci i dorosłych w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. 

Nowe grupy - Tarnobrzeg:  poniedziałki godz. 17.00 i środy godz. 17.00

Stalowa Wola - Poniedziałki i wtorki godz. 16.40

zapisy: tel. 730 130 136
www.PoleAndRoll.pl

 


WIOSENNE NOWOŚCI W TARNOBRZEGU!!! <3
Specjalnie dla Was otwieramy NOWE GRUPY pole dance/taniec na rurce! Zarówno od podstaw, jak i te zaawansowane dla osób chcących chodzić więcej, częściej i cieszyć się rurką 3 razy w tygodniu, na dodatek z extra choreografiami :D
Ponadto otwieramy zapisy na stretching!!! Żeby efekty na rurce były jeszcze lepsze!
Oczywiście obowiązują zapisy!
tel. 730 130 136, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez fanpage :)
_______________
CZWARTKI:
godz. 18.30 - nowa grupa pole dance/taniec na rurce OD PODSTAW
godz. 19.30 - grupa zaawansowana! dla osób chcących chodzić na treningi 3xtydzień (dodatkowo do aktualnych karnetów) 1H CHOREOGRAFIA + 1H TECHNIKA 
godz. 21.10 - STRETCHING

Zajęcia rozpoczną się po uzbieraniu minimum osób do otwarcia grupy :) Planowany start zajęć: 6 kwietnia 2017 roku :)

***Cena kursów***
pole dance 8h - 160 zł 
stretching 4h: 40zł dla naszych Klientek z ważnym karnetem. 60zł dla pozostałych.


DZIEŃ OTWARTY NASZEGO STUDIO POLE DANCE W TARNOBRZEGU NA DZIEN KOBIET 2017 ♥

WSTĘP WOLNY!!!

Zapraszamy wszyskich na jedyny w swoim rodzaju DZIEŃ KOBIET w Tarnobrzegu!!! Spędźmy ten dzień w cudownej atmosferze tańca i akrobatyki! Zabierzcie przyjaciółki, mamy, córki i sąsiadki - my zapewnimy Wam szereg atrakcji, by w ten dzień poczuć się naprawdę kobieco! Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

Nasze studio będzie dla Was wtedy otwarte - w programie:
- pokazy instruktorskie pole dance
- pokazy kursantek szkoły
- lekcje próbne dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- wolna sala dla uczestników
- rozmowy z instruktorkami pole dance
- konkursy z nagrodami
- rabaty na zajęcia pole dance!

Czekamy na Was! :D Szczegóły i dokładny harmonogram wkrótce :)

pole & roll pole dance tarnobrzeg dzień kobiet


Po walentynkach wracamy do regularnych zajęć pole dance/taniec na rurze w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. Poniżej lista nowych grup pole dnace od podstaw dla dzieci i dorosłych, do których mozna się zapisywać:

TARNOBRZEG
poniedziałki, godz. 16.00 - zajęcia akrobatyczno- taneczne pole dance dla dzieci - pole dance kids
środy, godz. 17.00 - zajęcia akrobatyczno taneczne pole dance dla młodzieży - pole dance od podstaw
niedziele, godz. 14.00 - zajęcia akrobatyczno- taneczne pole dance od podstaw dla dorosłych

STALOWA WOLA
poniedziałki, godz. 13.00 oraz 16.00 - zajęcia akrobatyczno- taneczne pole dance od podstaw dla dorosłych i młodzieży
wtorki, godz. 15.00 - 
zajęcia akrobatyczno- taneczne pole dance od podstaw dla młodzieży i dorosłych
piątki, godz. 13.00 - 
zajęcia akrobatyczno- taneczne pole dance od podstaw 
soboty, godz. 12.00 - 
zajęcia akrobatyczno- taneczne pole dance od podstaw

zapisy: tel. 730 130 136
Pole & Roll - szkoła tańca pole dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu


6.02.2017 WALENTYNKI 2017 - STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, SANDOMIERZ

Rurkowe Love na walentynki!!! ♥ Pokochaj siebie i daj sobie odrobinę przyjemności! :)

Stalowa Wola - zapraszamy na kobiece walentynkowe choreografie!!! Rozgrzejemy Was do czerwoności! ♥ Dwie godziny klimatycznych choreografii na rurce zakończone godziną relaksującego stretchingu ♥ 

***11.02 (sobota)***
12.00 - SENSUAL pole dance - kobieca choreografia
13.00 - EXOTIC style pole dance - egzotyczna kobieca choreografia
14.00 - STRETCHING - rozciąganie

1h - 20zł
cały blok (3h) - 50 zł

Rezerwacje miejsc: tel. 730 130 136
Limit miejsc w grupach! :)

Tarnobrzeg: 


Walentynki w Pole & Roll Studio w Tarnobrzegu!!!!

Zapraszamy do udziału w specjalnych zajęciach z okazji WALENTYNEK ♥ Mamy dla Was kilka godzin choreografii oraz wolnej sali dla Klientek :)

PLAN:

***niedziela, 12.02.2017***
11.30 - SENSUAL POLE DANCE - choreografia w kobiecym stylu
14.00 - wolna sala

***poniedziałek, 13.02.2017***
21.00 - SENSUAL POLE - choreografia w kobiecym stylu na rurce

***środa, 15.02.2017***
17.00 - LEKCJA PRÓBNA - 15zł
21.00 - EXOTIC STYLE POLE - choreografia w egoztycznym klimacie i kobiecym stylu na rurce

Wstęp:
Klientki z ważnym karnetem pole dance - 10zł (wolna sala za free)
Pozostali:1h zajęć - 25 zł (wolna sala - 20zł)


4.02.2017 STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, NOWA DĘBA

Szukasz prezentu na Walentynki? Chcesz czegoś wyjątkowego, co wywoła uśmiech na twarzy bliskiej osoby? Czegoś, o czym marzy każda dziewczyna/kobieta? Podaruj kurs pole dance i bądź oryginalny!
Możesz podarować bon na zajęcia indywidualne, zajęcia jednorazowe lub najlepiej cały karnet, by Twoja wybranka mogła świętować cały miesiąc na naszych zajęciach ;D

tel. 730 130 136
www.PoleAndRoll.pl
Pole & Roll - Szkoła Tańca Pole Dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu


28.01.2017 

Mamy to!!! Gdańsk zdobyty! Instruktorka Ula wygrała ogólnopolskie zawody pole dance Esensai Championship 2017 w kategorii semi-pro! Najlepsi z najlepszych z całej Polski na jednej scenie, rewelacyjne zagraniczne jury, magiczne występy i mistrzowskie show- to był cudowny wieczór! Puchar jedzie do Stalowej Woli :) Nasza instruktorka wygrywa kolejne zawody pole dance! W naszej szkole możecie uczyć się od najlepszych!

pole & roll pole dance stalowa wola


22.01.2017 STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, NISKO, SANDOMIERZ, NOWA DĘBA, BARANÓW SANDOMIERSKI, RZESZÓW

Kobiecość, piękno i siła w artystycznym show na rurce :D Jedyne pokazy pole dance w Stalowej Woli, Nisku, Sandomierzu Tarnobrzegu i całym regionie tylko z naszą szkołą Pole & Roll - pierwszą profesjonalną szkołą tańca pole dance / tańca na rurze! Jeżeli chcecie uświetnić swój event mistrzowskim widowiskiem akrobatycznego tańca na rurce- zapraszamy do kontaktu! Emocje gwarantowane!

Pokazy wykonują instruktorki pole dance Ula i Marta Haliniak, obecne Mistrzynie Polski pole dance!!! 

Pole & Roll - Szkoła tańca Pole Dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu
tel. 730 130 136


20.01.2017

W dzisiejszym papierowym wydaniu Echa Dnia czekał na Was krótki wywiad z nami! Opowiadamy w nim o naszej szkole pole dance - POLE & ROLL - PIERWSZEJ I JEDYNEJ PROFESJONALNEJ SZKOLE TAŃCA POLE DANCE W MIEŚCIE!, o ambicjach, wyzwaniach i rozwoju pole dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu! Co nieco też o medalach naszych i naszych kursantek, o treningach i o radości bycia trenerem! :D Zapraszamy do lektury! <3 I zapraszamy do nas po spełnianie marzeń!:D Z nami na pewno się uda!

pole & roll pole dance stalowa wola


18.01.2017  STALOWA WOLA, NISKO, PYSZNICA, GORZYCE, RUDNIK

JEEEEEST!!!!! Nowa wieczorna grupa pole dance (taniec na rurze) od podstaw w Stalowej Woli!!! Miejsca gorące jak świeże bułeczki! Pewnie tak samo szybko się rozejdą, więc kto pierwszy ten lepszy! :) 
Zapraszamy osoby, które nigdy nie ćwiczyły na rurkach oraz te, które już próbowały, ale szukają czegoś więcej! :D nauka od podstaw jak i na wyższych poziomach zaawansowania!

PS. U nas gwarantowany komfort ćwiczeń na wysokich rurkach, progres i najlepsze instruktorki w mieście! Z nami nie ma rzeczy niemożliwych!
___________
4h zajęć z instruktorką+4h wolnej sali do samodzielnego treningu+ nielimitowana siłownia = 120 zł (90zł dla Klientek TopGym!)
___________
ZAPISY:
Pole & Roll - Szkoła Tańca Pole Dance w Stalowej Woli
tel. 730 130 136 lub fanpage fb


12.01.2017/STALOWA WOLA, NISKO, PYSZNICA

W stalowej Woli na ferie zimowe będzie się odbywał intensywny kurs pole dance/taniec na rurze! Zajęcia będą we wtorki i piątki o godz. 13.00 oraz w sobotę 21 stycznia o godz. 11.00. Cena to tylko 100zł za 5h! Limit miejsc w grupie, więc zapraszamy do zapisów! Czas wolny od nauki można spożytkować na nauke akrobacji na rurkach :)

ZAPISY:
TEL. 730 130 136
Pole & Roll Szkoła Tańca Akrobatycznego Pole Dance w Stalowej Woli
zajęcia akrobatyczno-taneczne pole dance/taniec na rurze dla dzieci oraz dorosłych


11.01.2017/ TARNOBRZEG, SANDOMIERZ

Na ferie dla dorosłych mamy kurs EXOTIC STYLE! Limitowana edycja 4h gorących choreografii na zimne wieczory! Zajęcia pole dance exotic style będą się odbywać w poniedziałki i środy o godz. 20.00 :) zapraszamy do zapisów! Poziom zajęc otwarty, więc może dołączyć każdy nawet bez podstaw! 

Zapisy: tel. 730 130 136


10.01.2017 STALOWA WOLA, NISKO, TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, NOWA DĘBA

Nowy rok zaczynamy z przytupem! Aż 7 naszych zdolnych uczennic zostało zakwalifikowanych do zawodów Pole Dance Show 2017! Mamy reprezentantki w kategorii dzieci, juniorki oraz kobiety amatorki. My też wystąpimy w duecie, żeby dodać otuchy naszemu Dream Teamowi :D! Cieszymy się ogromnie, że spędzimy kolejne 4 miesiące na ciężkiej pracy nad Waszymi marzeniami i będziemy je spełniać!  W końcu najlepsze przygody w życiu zaczynają się z pasji! Wasze sukcesy dodają nam skrzydeł! Stalowa Wola i Tarnobrzeg - who run the world? GIRLS!!!! Oczywiście Pole & Roll Girls :) Beast mode ON!!!! 
PS. Nasze ostatnie zawody zakończyły się wielkim sukcesem - teraz nie może być inaczej! 


08.01.2017 TARNOBRZEG, STALOWA WOLA, NISKO, SANDOMIERZ

Zbliżają się upragnione FERIE w Tarnobrzegu i Stalowej Woli! Nasze Studio przygotowało aktywny program dla DZIECI i MŁODZIEŻY!
Spędźmy wolny czas aktywnie zdobywając nowe umiejętności i inwestując w swoją sportowo-taneczną przyszłość!

Program zajęć pole dance na ferie już wkrótce!!!
Będą lekcje próbne, zajęcia sportowe oraz taneczne. I oczywiście WOLNA SALA dla wszystkich naszych KURSANTEK :D

Przyjdź, wypróbuj, zachęć swoje dziecko do aktywności!
Zabierz koleżanki z klasy i baw się świetnie ćwicząc razem!


08.01.2017 TARNOBRZEG, SANDOMIERZ

Mamy coś dla Was na mroźne zimowe wieczory! Blok 4 godzin gorących choreografii w stylu EXOTIC pole dance! Kobiecość, zmysłowość i gracja - to czekać na Was będzie w poniedziałki i środy 16-go, 18-go, 23-go i 25-go stycznia 2017 o godz. 20.00! Zapisy otwarte! :) Poziom zajęć - otwarty dla każdego! 
1h - 20 zł

rezerwacje tel. 730 130 136


Pierwsza w Stalowej Woli Szkoła Tańca Akrobatycznego Pole Dance - czyli my! zapraszamy na zajęcia wszystkich, którzy są spragnieni akrobatyki na drążku pionowym w mistrzowskim wydaniu! :) Jedyne w Stalowej Woli zajęcia pole dance z progresywnym programem nauczania! Chcesz, by Twoje treningi wreszcie nabrały tempa? Żeby Twój postęp objawiał się nie tylko kolejnymi figurami, ale i efektywną siłą, gracją, spójnością ruchu i lekkością wykonania? zaufaj nam! My wiemy co robimy! Naszym team to nie tylko wieloletnie sportsmenki i licencjonowane instruktorki pole dance, ale też tancerki. Tylko u nas - jedyny pole dance w Stalowej Woli, gdzie nauczycie się podstaw tańca i ruchu, oraz zatańczycie przepiękne choreografie! 

Nowe grupy pole dance już się kompletują! Tuż przed świętami rozpoczynamy zajęcia jednej z grup, pozostałe już po nowym roku! :)


STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, NISKO, NOWA DĘBA

Podaruj PASJĘ swoim Bliskim na Święta! Zamiast kolejnych niesprawdzonych prezentów zaskocz kogoś i spraw mu bon na zajęcia pole dance! Być może rozpocznie to najwspanialszą sportową przygodę w jego życiu! 
_______
Rezerwacje: tel. 730 130 136 lub poprzez fb. 
www.PoleAndRoll.pl


12.12.2016 TARNOBRZEG

Zapisy do nowych grup pole dance/taniec na rurze od podstaw dla DZIECI i DOROSŁYCH na STYCZEŃ 2017! Rozpocznij nowy rok z nowymi planami! Zapisy: tel. 730 130 136
Pole & Roll - Szkoła Tańca Pole Dance 

www.PoleAndRoll.pl


6.12.2016 STALOWA WOLA, NISKO

Ale się rozszalały te nasze akrobatki  Kolejne podium na ogólnopolskich zawodach pole dance dla Stalowej Woli/Niska- tym razem dla naszej Izy - wyrosła nam prawdziwa Gwiazda pole dance!!! Iza wywalczyła w zeszłą niedzielę 3 miejsce w zawodach Miss i Mister Pole Dance Polska 2016! Iza u nas stawiała pierwsze kroki i złapała rurkowego bakcyla na całego, z czego się niezmiernie cieszymy! I choć obecnie podbija Warszawkę to odwiedza nas w naszej małej Stalowej Woli! Gratulacje jeszcze raz dla Ciebie Iza! Życzymy kolejnych sukcesów, bo nic innego Cię nie czeka :) cieszymy się, że podjęłaś wyzwanie za naszą sugestią, bo od dawna wierzymy w Twój potencjał!  Gratulujemy uporu i trudu włożonego w przygotowania - opłaciło się :) Najlepszy prezent na Mikołajki to spełnione marzenia! :D Cieszymy się, że możemy być Twoją inspiracją! 

PS. Co ważne, Iza zaraziła rurkową pasją swoją siostrę, która też u nas rozwija swoje skrzydła i zdobyła złoto na Mistrzostwach Polski miesiąc temu! Ale zdolne te siostry Piasny♥


6.12.2016
MIKOŁAJKOWA ROZDAWKA! Kto pierwszy ten lepszy!!! Szybciutko wchodzimy na naszą stronę internetową i klikamy swoje życzenia!!!! My spełniamy te rurkowe <3
www.PoleAndRoll.pl
W zakładce KONTAKT piszemy w formularzu co chcemy dostać! Prosimy tylko o 1 rzecz! :) Rozdajemy do wyczerpania wejściówek! WYGRYWA 8 OSÓB!

_____________________________
O co można prosić Rurkowego Mikołaja:

2x pojedyncze wejście pole dance
1x pojedyncze wejście stretching
3x pojedyncze wejścia na lekcję próbną
Rabat 10% na kurs pole dance

*Karnet należy zakupić do 21.12.2016. Wejściówki wykorzystujemy tylko do 21.12.2016 roku.


6.12.2016 TARNOBRZEG

Podaruj PASJĘ swoim Bliskim na Święta! Zamiast kolejnych niesprawdzonych prezentów zaskocz kogoś i spraw mu bon na zajęcia pole dance! Być może rozpocznie to najwspanialszą sportową przygodę w jego życiu! 
_______
Rezerwacje: tel. 730 130 136 lub poprzez fb. 
www.PoleAndRoll.pl


Zbliżają się Mikołajki i Święta!!! Nie zapomnijcie o rurkowych podarunkach dla swoich najbliższych! Prezent, który można wykorzystać w świetnej atmosferze tańca, który być może odkryje największą pasją w Waszym życiu - jest zdecydowanie lepszy niż gadżet rzucony do szafy!  Zadbajcie o oryginalność i podarujcie prezent od serca! :) Czekamy na zamówienia prezentowych karnetów pole dance, lekcji indywidualnych, lekcji pojedynczych itp. :)


26.11.2016 TARNOBRZEG/SANDOMIERZ/NOWA DĘBA/BARANÓW SANDOMIERSKI

Do niedzieli 27 listopada obowiązuje promo na DODATKOWY BLOK GRUDNIOWY POLE DANCE w Pole & Roll Studio w Tarnobrzegu :) oczywiście do wyczerpania miejsc :)
Ceny bloku dla nowych osób: 120 zł
Ceny bloku dla Klientek: 59 zł

Do niedzieli zostawiamy Wam też rabat 5% na wszystkie karnety! :)

Płatności można dokonać w niedzielę w godz. 11.00-16.00 w naszym studio. Start bloku już w najbliższy poniedziałek!!!! :) 
:D:D:D
_________________________
W niedzielę o godz. 15.00 jest nowa grupa od podstaw - kto chce na ostatnią chwilę dołączyć i postawić pierwsze kroki przy rurce?? :)Rezerwacje poprzez fb lub telefonicznie na 730 130 136 :)


26.11.2016 STALOWA WOLA/NISKO/RUDNIK/PYSZNICA

Roztańczony grudzień przed nami!!! Mamy dla Was choreograficzny prezent! 4 grudniowe soboty i 4 extra choreografie - weekendy z pole dance w Stalowej Woli.
Superopcja, bo nauczy Was nikt inny jak stalowowolskie Mistrzynie Polski 2016 ;D Rozkręcamy się na Święta i na Sylwestra! Przyjdźcie do nas i zobaczcie jak się tańczy na rurce!!! <3 Takie rzeczy tylko u nas!
______________________________________
Dla naszych Klientek i Klientek siłowni TopGym - cena 70zł.
Dla nowych osób - cena 120zł.

Ceny zawierają 8 lekcji (4 lekcje choreografii oraz 4 stretchingi), wolną salę w niedzielę oraz nielimitowaną siłownię na grudzień 
Start 3 grudnia, godz. 11.00 
Limit miejsc!
________
rezerwacje:
fanpage na fb lub tel. 730 130 136
www.PoleAndRoll.pl


13.11.2016  STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, NISKO, SANDOMIERZ, NOWA DĘBA, KOLBUSZOWA, BARANÓW SANDOMIERSKI, KRAŚNIK

Marzenia trzeba spełniać! Mamy 3 MEDALE na wczorajszych MISTRZOSTWACH POLSKI POLE SHOW ART CHAMPIONSHIP 2016  Dwa złota i jedno srebro!!! Ależ były emocje :D Misja zakończona sukcesem!!!!
Gratulacje zwłaszcza dla naszej kursantki Oli, która pojechała razem z nami i cudownie reprezentowała naszą szkołę zdobywając złoto! <3  

Stalowa Wola i Tarnobrzeg mogą się pochwalić medalami z zawodach pole dance/taniec na rurze!
____________________
 instruktorki Urszula i Marta Haliniak Mistrzynie Polski 2016 w kat. Duet (1 miejsce)
 instruktorka Urszula Haliniak - V-ce Mistrzyni Polski 2016 w kat. solo profesjonalistka (2 miejsce)
 nasza kursantka Aleksandra Piasny - Mistrzyni Polski w kat. Młodzież Amator (1 miejsce)

 


ważne!!!! STALOWA WOLA!!!!

W związku z podjęciem współpracy ze Szkołą Tańca Just Dance, informujemy, iż jest to druga nasza lokalizacja w Stalowej Woli. Regularnie prowadzimy zajęcia w siłowni TopGYm na ul. Jana Pawła II i tam oczywiście zostajemy. W JustDance będziemy uczyć dodatkowo! Zatem w Stalowej Woli możecie nas spotkać tylko w tych miejscach - jeżeli chcecie uczyć się od najlepszych w naszym mieście i mieć do dyspozycji najlepsze sale i najwyższe rurki, to taka mozliwość tylko u nas :) Wasze instruktorki Ula Haliniak i Marta Haliniak, czyli team Pole & Roll

Fot. Maciej Strąpoć

pole dance stalowa wola


***NOWE GRUPY pole dance/taniec na rurze- listopad 2016*** TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, BARANÓW SANDOMIERSKI, NOWA DĘBA
poniedziałki i środy, godz. 20.00 (pole dance dorośli)
poniedziałki, godz. 17.00 (pole dance dzieci)
niedziele, godz. 14.00 (pole dance dzieci)
niedziela, godz. 15.00 (pole dance dorośli)


15.10.2016 STALOWA WOLA, NISKO, SANDOMIERZ

NOWOŚĆ!!! Od października możecie nas znaleźć na kolejnej rurkowej sali w Stalowej Woli! Oprócz regularnych zajęć pole dance w siłowni TopGym, gdzie oczywiście jesteśmy cały czas, zapraszamy też do Szkoły Tańca JUST DANCE na ul. Poniatowskiego!!! Poprowadzimy tam zajęcia pole dance/taniec na rurce. Kolejne wyzwania, nowe cudowne grupy i już nie możemy się doczekać! Szczegóły i zapisy na zajęcia otwarte pole dance i do nowych grup wieczornych prowadzone są w Szkole Tańca Just Dance! 

Mamy jeszcze wolne miejsca na grupy popołudniowe i weekendowe w TopGymie!

***Wtorki i piątki o godz. 14.50 oraz w soboty o godz. 11.00 

***Małe grupy, wysokie rurki i progres, jakiego oczekujecie 

Zapisy! 
Tel. 730 130 136

pole dance stalowa wola


2.10.2016 TARNOBRZEG, SANDOMIERZ

Nabory do nowych grup pole dance/taniec na rurze dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Tarnobrzegu:

pon i środy, godz. 15.10 (dzieci - zapisy)

pon i środy, godz. 17.00 (dorośli - zapisy)

niedziela, godz. 13.00 (dzieci-zapisy)

niedziela, godz. 14.00 (dorośli-zapisy)

tel. 730 130 16 rezerwacje miejsc


1.10.2016 STALOWA WOLA

Zapisy do nowych grup pole dance od podstaw dla dorosłych:

wtorki i piątki, godz. 15.45

soboty, godz. 11.00 oraz. 12.00

Limit miejsc w każdej grupie, najbardziej doświadczone instruktorki pole dance w Stalowej Woli i gwarantowany rozwój :)


5.09.2016

Jak podbijać świat to z najlepszymi! Świetna inicjatywa w polskim pole dance, której miałyśmy szansę być częścią, czyli Pole Dance Camp Polska made by Kasia Bigos - Trenerka :Oglądajcie uważnie, bo jesteśmy tam!

Film po kliknięciu w zdjęcie :)

Fot. Katarzyna Milewska

pole dance stalowa wola

 


20.09.2016 - TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, MIELEC, NOWA DĘBA, BARANÓW SANDOMIERSKI - POLE DANCE, TANIEC NA RURZE, FITNESS, STRETCHING

UWAGA!!!  NOWE GRUPY - PAŹDZIERNIK!!! 
Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom i oczekiwaniom - od października będziemy spotykać się także w niedziele :D Oferta weekendowa będzie zarówno dla nowych osób jak i dla naszych Klientek. Na długie jesienne wieczory niedzielne rurkowanie jak znalazł! <3

A oto i plan NIEDZIELI - zajęcia 1 raz na tydzień (na wszystkie zajęcia obowiązują ZAPISY!):

12.00 NOWA GRUPA od podstaw dla dorosłych- ZAPISY!!!
13.00 pole dance dla DZIECI - zajęcia akrobatyczno- taneczne od podstaw
14.00 pole dance -gr. zaawans.
16.00 CHOREOGRAFIA pole dance (poziom otwarty - zarówno dla Klientek jak i dla osób, które nigdy nie ćwiczyły pole dance; można wchodzić na pojedyncze wejściówki na te zajęcia!)
17.00 WOLNA SALA (treningi samodzielne bez instruktorki)

Cały czas prowadzimy też zapisy na zajęcia 2xtydzień w poniedziałki i środy:
15.00 - pole dance dla dzieci i młodzieży
17.00 - nowa grupa pole dance dla dorosłych

:) Czekamy na zapisy: tel. 730 130 136 lub mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez fanpage


15.09.2016 STALOWA WOLA, NISKO, PYSZNICA, BOJANÓW, RADOMYŚL

UWAGA!!!! Mamy dla Was pierwsze wrześniowe grupy od podstaw!!! Czekamy na Wasze zapisy! <3 Rozpocznijcie swoją rurkową podróż razem z nami!!!
Małe, kameralne grupy, najwyższe rurki w mieście i najbardziej doświadczony instruktorski team w Stalowej Woli :)

2 x tydzień - 150 zł
1 x tydzień - 100 zł
W cenie oczywiście siłownia gratis!!! :)

I grupa:
wtorki, godz. 14.50
piątki, godz. 13.50

II grupa
czwartki, godz. 10.00
soboty, godz. 12.00

III grupa
soboty, godz. 13.00

IV grupa
soboty, godz. 14.00

Zapisy telefonicznie na 730 130 136 lub poprzez fb :))


1.09.2016 TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, NOWA DĘBA, KOLBUSZOWA, BARANÓW SANDOMIERSKI

MAMY PLAN DNIA OTWARTEGO!!!! 18 września 2016
Zapraszamy do zapoznania się i zapisów na wybrane zajęcia <3Będziemy do Waszej dyspozycji przez cały dzień! Odpowiemy na wszystkie pytania :)
KONKURS!!! Na każdych zajęciach bloku I do zdobycia będą pojedyncze wejściówki za udział w lekcjach próbnych. Ze wszystkich zapisanych osób na zajęcia próbne rozlosujemy 3 karnety na pole dance!!! (1x8h oraz 2x4h)

***********Pierwszy blok jest bezpłatny - są to zajęcia próbne dla dzieci i dorosłych. To najlepsza okazja, aby się przekonać, ze pole dance to sport dla Was!**********

 14.00 START
 14.10 POLE DANCE (taniec na rurce) DLA DZIECI (7-12rż.) - zajęcia akrobatyczno-taneczne, tj. podstawy tańca, ruchu, akrobatyki
 14.30 POLE DANCE (taniec na rurce) DOROŚLI
 15.00 POLE DANCE CHOREOGRAFIA - taneczna strona ćwiczeń na rurce
 15.30 POLE DANCE DOROŚLI
 16.00 POKAZ INSTRUKTORSKI POLE DANCE
LOSOWANIE NAGRÓD ORAZ WOLNA SALA!!!

*************Drugi blok jest przeznaczony dla osób, które chcą wziąć udział w pełnych zajęciach choreograficznych, siłowych i technicznych. Zarówno dla nowych osób jak i dla rurkowych wyjadaczek <3 Cena: 10 zł za zajęcia:) ***********

 17.00 POLE GYM (siła i kondycja, wzmacniające ćwiczenia z rurką - poziom otwarty)
 17.30 TRIKCS & COMBOS (triki i kombinacje figur - dla osób z podstawami!)
 18.15 SENSUAL POLE (kobieca choreografia z rurką)
 19.00 POLE ART (piękno ruchu w choreografii)
 20.00 STRETCHING (rozciąganie)

Plan może ulec zmianom w zależności od liczby zapisów 


Mamy to!!!! Pierwsze takie zawody w Stalowej Woli i od razu podium! Nasza instruktorka pole dance Marta Haliniak wywalczyła drugie miejsce w kategorii kobiet na morderczych zawodach Runmageddon Games, które odbyły się na stadionie 6 sierpnia 2016 roku! Marta pokonała wszystkie lokalne przeciwniczki, a także  uczestniczki, które przyjechały z Gdyni! Uległa tylko z najlepszej zawodniczce w Polsce w lidze Runmageddonu i polskich biegach przeszkodowych, a więc jest się czym chwalić :) W końcu nasze treningi są bardzo wszechstronne, a nasze motto "Kobiecość, piękno i siła" nie jest na wyrost! I to właśnie nasza instruktorka pokazała! Cieszymy się z naszej wygranej, bo najsilniejsze i najsprawniejsze dziewczyny w Stalowej Woli należą do nas! U nas możecie uczyć się od najlepszych :)

pole dance stalowa wola marta haliniak


23.07.2016 TARNOBRZEG, SANDOMIERZ, BARANÓW SANDOMIERSKI, NOWA DĘBA, KOLBUSZOWA

Wakacyjne szaleństwo w Pole & Roll Tarnobrzeg :) Nowa grupa już jest kompletowana!!! Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki i środy o godz. 20.00. Zajęcia totalnie od podstaw!!! 


STALOWA WOLA, NISKO

Nowe kursy w Pole & Roll! Zapraszamy na weekendowy wakacyjny kurs pole dance :)

 


1.07.2016 STALOWA WOLA

Zapraszamy na nasze autorskie zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) w Stalowej Woli! Tylko w naszej Szkole jedyne zajęcia pole dance w mieście, które są oparte o elementy gimnastyczne, akrobatyczne i taneczne (podstawy tańca i płynności ruchu) - ćwiczymy na rurkach o komfortowej wysokości do wykonywania trików akrobatycznych, a o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo dbają doświadczone instruktorki :) 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak poprawnie ćwiczyć oraz jak pięknie tańczyć. Pole dance nie kończy się na drugim metrze!!! Odkryj prawdziwe sedno tego sportu w naszej Szkole! BEZ ŚCIEMY!!! 


1.07.2016 STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, NOWA DĘBA, MIELEC, NISKO, KOLBUSZOWA, SANDOMIERZ

Tak kibicowaliśmy naszym piłkarzom podczas trwającego EURO 2016! Piękne, zdolne akrobatki naszej Szkoły z Mielca, Stalowej Woli, Tarnobrzega i Nowej Dęby :) Bo sport łączy ludzi <3 

pole dance stalowa wola Pole & Roll

pole dance stalowa wola Pole & Roll

 


25.06.2016. STALOWA WOLA, TARNOBRZEG, NOWA DĘBA, MIELEC, NISKO, KOLBUSZOWA, SANDOMIERZ

28 czerwca 2016r. zapraszamy wszystkie nasze kursantki do Tarnobrzega na Wieczorek Integracyjny :) Będziemy świętować pierwsze urodziny naszej Szkoły <3 Będą pokazy pole dance, wspólne treningi, pogaduchy, czyli poledancowa integracja :) Mile widziane wszystkie poledancerki ze Stalowej Woli, Mielca, Nowej Dęby i okolic!!! Najlepsza Szkoła, najlepsze dziewczyny, najlepsza atmosfera- a to wszystko już we wtorek w jednym miejscu!!! :) 

 pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio


24.06.2016 Tarnobrzeg, Stalowa Wola

Pole & Roll Studio - pierwsza i jedyna Szkoła Tańca Akrobatycznego Pole Dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu!!! Tylko w naszej Szkole znajdziesz doświadczone instruktorki, nauka zarówno tańca (pole dance oraz podstawy tańca) jak i akrobatyki na drążku pionowym (taniec na rurze), nauka dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. 

Z nami odkryjesz piękno pole dance w najlepszym wydaniu - wzmocnisz swoje ciało, nabierzesz siły, a także nauczysz się podstaw tańca, które pozwolą na subtelny i płynny ruch Twojego ciała nie tylko na rurce! 

Zapraszamy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) na wakacje. Zapraszamy Stalowa Wolę, Nisko, Sandomierz, Baranów Sanddomierski, Janów Lubelski, Gorzyce, Nową Dębę, Mielec, Kolbuszową, Ożarów, Opatów i inne okoliczne miejscowości do nauki pole dance w jedynej Szkole Tańca Pole Dance w naszym regionie. 

******Nowe grupy Tarnobrzeg******

poniedziałki i środy, godz. 19.00 oraz 21.00 (pole dance od podstaw - taniec na rurze)

wtorki, godz. 11.00 oraz 19.00 pole dance od podstaw (taniec na rurze)

 

*****Nowe grupy Stalowa Wola****

wtorki godz. 14.00, 15.00

czwartki, godz. 9.00, 10.00, 11.00

piątki godz. 13.00, 14.00

soboty, godz. 11.00, 12.00

Czekamy na Wasze zapisy! Najlepsze miejsce w Stalowej Woli i okolicach. Doświadczone trenerki, najwyższe rurki, przyjacielski klimat i miliony endorfin na pozytywnym treningu :) Dołącz do najlepszego sportowego teamu w mieście :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


Ach, co to był za świetny wieczór! <3 Przepiękna Gala Taneczna Art Dance! Ekscytujące pokazy, ciarki na plecach i cudowne wysportowane kursantki Pole & Roll z Nowej Dęby!!! <3 To wszystko już za nami! Zakończyliśmy oficjalnie sezon taneczny w Nowej Dębie! 

Dziękujemy Marta Buś za organizację superwidowiska! Przeogromnie dziękujemy naszym dziewczynom: Kasi, Oli, Kamili i Patrycji za odwagę, za rewelacyjny pokaz pole dance, za ambicję, za serce włożone w treningi i za zapierające dech w piersiach widowisko będące zwieńczeniem Waszej nauki ze szkołą Tańca Akrobatycznego Pole Dance Pole & Roll ze Stalowej Woli! Warto było!!! Nasze wyszlifowane diamenciki to Wy! Jesteście meeegaaaaa! Zasłużone brawa! Wasz występ to superprezent na nasze pierwsze urodziny! :D 
<3 <3 <3 <3 <3 <3
Gratulujemy także pozostałym tancerzom występującym na Gali :)

Przy okazji zapraszamy do nauki u nas :) Jedyna taka Szkoła Pole Dance w Stalowej Woli i Tarnobrzegu, gdzie nauczysz się, jak się tańczy na rurze! Zapisy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) cały czas!

pole dance stalowa wola Pole & Roll


14.06.2016

Rozpoczęliśmy nabory do grup wakacyjnych pole dance (taniec na rurze) dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Stalowej Woli i Tarnobrzegu. Zapraszamy do zapisów osoby z Sandomierza, Niska, Gorzyc, Grębowa, Baranowa Sandomierskiego i innych okolicznych miejscowości :) Jedyne i najlepsze takie miejsce na mapie naszego regionu, gdzie nauczycie się prawdziwego pole dance na wszystkich poziomach zaawansowania :) Zapraszamy na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) :)


Zapraszamy do udziału w naszej akcji promocyjnej KARNETY ZA GOLE NA EURO 2016. Za każdego gola naszej reprezentacji rozdajemy karnety i wejściówki do najlepszej szkoły tańca na rurze w regionie Stalowej Woli i Tarnobrzega :) szczegóły w dniach meczów na naszym facebooku :)


14.06.2016

Zapraszamy na nowe wakacyjne zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) w Stalowej Woli oraz Tarnobrzegu. Aktualna rozpiska grup znajduje się na fanpageach oraz poniżej:

STALOWA WOLA - zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

czwartki, godz. 9.00 oraz. 10.00 (aktywne poranki)

wtorki, godz. 14.45

piątki, godz. 13.00 oraz 14.00

soboty oraz niedziele :)

TARNOBRZEG - zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

poniedziałki i środy, godz. 16.00, 19.00 oraz 21.00

wtorki, godz. 11.00, 17.00 oraz 19.00

Spędź z nami najlepsze wakacje w aktywnym stylu! Pole dance da Ci wszystko, czego potrzebujesz: radość, ambicje, świetne ciało, siłę, zakręconych przyjaciół oraz najlepszy sposób na codzienne treningi!


Sezon na wieczory panieńskie w pełni!!! Kto chce najlepszy wymarzony wieczór ze zmysłowym i akrobatycznym tańcem na rurze - zapraszamy do naszego studio w  tarnobrzegu :) Jedyne w regionie eventy okolicznościowe z pole dance! szczegóły dopinamy indywidualnie! Ale możesz być pewna, że jedyne czego potrzebujesz w ten jedyny wieczór w swoim życiu, to babski wieczór z tańcem na rurze! Bo mężów można mieć wielu, ale wieczór panieński jest tylko raz w życiu :) 

Zapraszamy wszystkie dziewczyny z Tarnobrzega, Sandomierz i okolic! Zapraszamy na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)


6.06.2016

Nowa rozpiska grup pole dance od podstaw w Tarnobrzegu - zajęcia akrobatyczno-taneczne pole dance/taniec na rurze - nabór czerwiec 2016 :) rezerwacje można składać pon numerem telefonu 730 130 136, mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz poprzez fanpage na fb :) Czekamy na Tarnobrzeg, Sandomierz i okolice!!! Zapraszamy- najlepsza siłownia w Tarnobrzegu jest na rurkach!!!

pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio


Nowe grupy pole dance od podstaw w Tarnobrzegu!!! zapraszamy na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) :) 

pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio

 


17.05.2016

Zapraszamy do zapisów do nowych grup pole dance od podstaw w Stalowej Woli. Tylko u nas zajęcia akrobatyczno-taneczne pole dance w Stalowej Woli :)

wtorki, godz. 14.45

piątki, godz. 16.50

soboty, godz. 11.00 oraz 12.00

Limit miejsc na każdą grupę, więc prosimy o rezerwacje miejsc :) Jedyne zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) w Stalowej Woli.


13.05.2016r.

Na naszym kanale youtube możecie już obejrzeć krótką migawkę video z Dni Stalowej Woli! Zobaczcie jak było, jak ćwiczyliśmy pod chmurką i jak wspaniale pole dance wkomponował w stalowowolski plener - rurka pod fontanną to był szczególnie widowiskowy majówkowy czad! :) Dziękujemy Stalowej Woli za udział w naszych pokazach, za podjęcie prób pole dance, za obecność i zapraszamy na zajęcia do Stalowej Woli, Tarnobrzega, Nowej Dęby i Mielca! Tak wygląda Pole dance w Stalowej Woli!!! 

KLIKAMY W FOTO I OGLĄDAMY :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


13.05.2016r.

Po weekendzie majowym trochę głośno o nas i naszych plenerowych inicjatywach! Dwukrotnie znalazłyśmy się w stalowowolskiej Sztafecie z relacją naszych stoisk pole dance z Dni Stalowej Woli. Cieszymy się, że o nas piszą! To znak, że dzięki nam pole dance w Stalowej Woli jest na tapecie :) Czekamy już na Tarnobrzeg 5 czerwca :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


10.05.2016r.

Zbliżają się Dni Tarnobrzega! Będą one inne niż wszystkie! Zagości na nich nasza rurka razem z nami :) Będziemy ćwiczyć pod chmurką i promować pole dance w naszym mieście!
Już dzisiaj zapraszamy 5 czerwca na tereny zielone nad Wisłą, gdzie będzie nasz stand, na którym dowiecie się wszystkiego o pole dance! :) 
Będą pokazy, konkursy, rabaty i przede wszystkim najbardziej zakręcona atmosfera w Tarnobrzegu ♥♥♥
Czekamy na wszystkich!!! Zapraszamy też Stalową Wolę, Sandomierz, Mielec i okolice na plener i na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) :)

pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio


4.05.2016r.

Dni Stalowej Woli z pole dance zakończone!!! Tegoroczne Dni Stalowej Woli były wyjątkowe! A to dlatego, że po raz pierwszy gościł na nich pole dance, czyli taniec na rurze! I to w najlepszej odsłonie, jaką można sobie wyobrazić! Najzwinniejsze dziewczyny pod słońcem, wymarzona pogoda i przede wszystkim okazja do rurkowej integracji! To był zdecydowanie najbardziej zakręcony kącik Stalowej Woli! Bo prawdziwy pole dance w Stalowej Woli tylko u nas! :)

Dziękujemy wszystkim raz jeszcze!!! ♥♥♥♥♥
<3 Iwonie za rewelacyjne zdjęcia i filmiki!
<3 Ewom za akrobatyczne show na scenie!
<3 Kasi, Ani, Weronice, Ewom, Eli za świetne pokazy umiejętności na naszym standzie!
<3 Wszystkim naszym poledancerkom, które odwiedziły stand!
<3 Chłopakom ze Street Workout Stalowa Wola Team za wspieranie naszego standu swoją obecnością!
I wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko!

Po kliknięciu w link galeria z tego rewelacyjnego eventu!

 


3.05.2016r.

DZIĘKUJEMY ZA DZISIAJ!!!! Stalowa Wola pod znakiem pole dance!!! Było rewelacyjnie! Świetna pogoda, najlepsza atmosfera i najzdolniejsze akrobatki w jednym miejscu!!! Nie sposób opisać dzisiejsze emocje ♥♥♥ Dziękujemy, że byłyście z nami! Że pokazałyście Stalowej Woli całe piękno naszego sportu! I wielkie gratulacje dla naszych dwóch zdolnych Ew, które dały rewelacyjny pokaz na scenie!!! Jesteśmy z Was wszystkich ogromnie dumne!!! Stalowa Wola należy do nas i naszego teamu!!! Najzdolniejsze :) 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko! 

 


1.05.2016r.

Zmagania Sportowe na MOSIRze w Stalowej Woli za nami! Pogoda dopisała, a puchary rozdane za najlepszy pokaz freestyle!!! Gratulujemy zwyciężczyni zawodów Pole Dance Freestyle, która po raz pierwszy ćwiczyła na rurce, a zadziwiła nas niesamowitą kreatywnością figur, obrotów, płynnością i pewnością siebie:)
Wielkie brawa także dla pozostałych uczestniczek zawodów! zwłaszcza dla tych, które nigdy nie ćwiczyły pole dance, a odważyły się zawalczyć o nagrody!!!

pole dance stalowa wola Pole & Roll


30.04.2016r.

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie sezonu na Street Workout w Stalowej Woli. Nie mogło nas oczywiście tam zabraknąć!!! Razem z Street Workout Stalowa Wola Team stworzyliśmy rewelacyjny event, a chętnych do treningu nie brakowało! Oby więcej takich spotkań :) Dziękujemy wszystkim!!! także teamowi z Rzeszowa :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


29.04.2016r.

Zapraszamy na zmagania sportowe na rurce już 1 maja 2016 na stadionie piłkarskim w Stalowej Woli!!! Od godz. 10.00 będzie można wziąć udział w konkurencjach siłowych i wytrzymałościowych, a o godz. 12.00 wszystkich chętnych do podjęcia rurkowego wyzwania zachęcamy do udziału w MINIZAWODACH POLE DANCE FREESTYLE!!! 
Przyjdź, zakręć się, wytrzymaj minimum 1 minutę wykonując dowolne figury na rurce i wywalcz złoto!!!

pole dance stalowa wola Pole & Roll


20.04.2016r.

Tego jeszcze nie było!!! Pole dance, czyli taniec na rurze, na dniach Stalowej Woli!!!
Zapraszamy wszystkich 3 maja 2016 roku od godz. 14.00 na plac pod MDK! Szukajcie naszego akrobatycznego standu na zielonej trawce :D
Będzie wesoło, treningowo i przede wszystkim aktywnie! Stalowa Wola na rurki!!! 

A kogo będzie można zobaczyć? Najbardziej zakręcone akrobatki w regionie, czyli instruktorki pole dance z Pole & Roll Studio, które jako jedyne w Stalowej Woli oraz okolicznych miastach oferują naukę akrobatycznego tańca na drążku pionowym na najwyższym poziomie! Tj. pionie ;) ! :) 

Dołączcie do naszego rurkowego teamu! Przyjdźcie, zapytajcie, zobaczcie nas i nasze utalentowane sportsmenki :D 

Spędźcie z nami ten majowy dzień na sportowo! Zapiszczcie się na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze).

www. PoleAndRoll.pl :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


19.04.2016r.

Taki piękny i słoneczny dzień jak dziś zamawiamy na 30 kwietnia! A dlaczego? Bo o godz. 14.00 rozpoczynamy wielki plenerowy trening razem z zaprzyjaźnionym Street Workout Stalowa Wola Team. Podpowiemy jak ćwiczyć, żeby były efekty, jak zacząć, a także pokażemy, czego można się z nami nauczyć :) No a najbardziej to liczymy na wspólnie spędzone aktywne popołudnie <3
Zobaczycie co trening na rurce potrafi zdziałać! Jedyny sportowy pole dance w Stalowej Woli tylko u nas! Zróbmy coś fajnego dla siebie w plenerze!

Zapraszamy nie tylko mieszkańców Stalowej Woli i okolic, ale także Tarnobrzega, Sandomierza, Niska, Nowej Dęby i innych okolicznych miejscowości! Rozpocznijmy majowy weekend na sportowo :)

Link do wydarzenia po kliknięciu w plakat :)

pole dance stalowa wola


4.04.2016r.

Wiosenne rewolucje pole dance w Tarnobrzegu! Ogłaszamy, iż wkrótce rozpoczną się zapisy do grup akrobatyczno-tanecznych pole dance dla dzieci i młodzieży w naszym studio:) Zapraszamy dzieci jak na razie od 10rż, ale niedługo także zajęcia dla maluchów od 5rż :) 

Obecnie prowadzimy tez zapisy do grup dla dorosłych na wtorki na godz. 10.00 i godz. 18.00. 

pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio


30.03.2016r.

Podsumowujemy wszystkie kursy pole dance, na które obecnie prowadzimy zapisy lub posiadamy wolne miejsca. 

STALOWA WOLA - zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

*** wtorki i piątki godz. 16.00 - 1 wolne miejsce (grupa z podstawami, 2x tydzień)) zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

***piątki godz. 16.50 - 1 wolne miejsce (grupa od podstaw 1x tydzień) zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

 

TARNOBRZEG  (Zapraszamy Sandomierz i okolice!!!) - zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

***wtorki, godz. 10.00 - ZAPISY, grupa poranna pole dance od podstaw, start w kwietniu 2016 

***wtorki, godz. 18.00 - ZAPISY, grupa wieczorna od podstaw, start w kwietniu 2016

***poniedziałki i środy, godz. 17.00 - grupa od podstaw - 2 miejsca wolne!

***poniedziałki i środy, godz. 19.00 - grupa średnia - 2 miejsca wolne!

***poniedziałki i środy, godz. 21.00 - ZAPISY - grupa pole dance od podstaw

 

MIELEC - zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

***poniedziałki i środy, godz. 16.45 - ZAPISY - grupa pole dance od podstaw

 


20.03.2016

*** Pole Dance TARNOBRZEG***

Mamy świeżutkie newsy o nowych grupach tańca na rurze od podstaw w Tarnobrzegu!!! Specjalnie dla Was otwieramy zapisy do grup porannych i wieczornych tańca na rurze w kolejne dni! W odpowiedzi na Wasze prośby planujemy także zapisy do dziecięcych grup akrobatyki na drążku pionowym (pole dance) :D Zapraszamy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) :)

pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio


15.03.2016r.

***Pole Dance TARNOBRZEG***

Mamy 3 wolne miejsca na grupę średnią pole dance w Tarnobrzegu!!! Trenujesz pole dance? Twoja grupa się rozpadła? Chcesz poćwiczyć na 3-metrowych rurkach? Zapraszamy osoby po poziomie podstawowym z Tarnobrzega, Sandomierza, Gorzyc i okolic! Czekamy na Ciebie :) Przyjdź na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze).

pole dance stalowa wola Pole & Roll


3.03.2016

***Pole Dance TARNOBRZEG***

W marcu 2016 roku otwieramy zapisy do nowych grup pole dance od podstaw w Tarnobrzegu. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godz. 17.00 oraz 21.00. Limit miejsc w grupie! Czekamy na Wasze zapisy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze):)

pole dance tarnobrzeg


26.02.2016

Emocje trochę opadły po czwartkowych warsztatach pole dance z młodzieżą, które przeprowadziłyśmy w Nowej Dębie, ale mamy dla Was trzyminutowy 'back in time'. Tak było! Młodzi, zdolni i ambitni! Moc energii, piękne akrobacje, szpagaty i.... za mało czasu. Aż się prosi o więcej. Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkanie! Po kliknięciu w zdjęcie videorelacja z warsztatów pole dance!

pole dance stalowa wola Pole & Roll


25.02.2016r.

Zbliża się nasze kobiece święto! A jak nie uczcić go lepiej jak poprzez zakręconą sobotę na rurce razem z nami :D 

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy specjalny blok zajęć! Będzie także wolna sala dla wszystkich naszych poledancerek ♥  5 MARCA 2016
Jest możliwość utworzenia dodatkowych zajęć, przy grupie min. 5 osób chętnych!

Plan ramowy (szczegóły i ostateczny harmonogram wkrótce): na wszystkie zajęcia OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!!! zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

***POLE DANCE DLA DZIECI (8-13rż) zabierzcie swoje pociechy na akrobatyczne zajęcia! Zostawcie je pod opieką trenerki, a same spędzicie czas na miłych pogaduchach!
***MARATON POLE DANCE 1,5H - poziom otwarty! Intensywny wycisk na rurce w różnorodnej formie :) Zapraszamy dziewczyny ze wszystkich poziomów oraz te, co nigdy nie ćwiczyły na rurce :)
***POLE DANCE PLUS SIZE! - zapraszamy wszystkie puszyste panie na zajęcia z rurką. Specjalnie dopasowany program treningowy!
***POLE DANCE CHOREOGRAFIA (poziom otwarty)
***WOLNA SALA dla osób z ważnymi karnetami
***POLE DANCE ŚWIEŻYNKI - dla osób, któe nigdy nie ćwiczyły na rurce
***STRETCHING/SZPAGATY - raj dla miłośniczek rozciągania i dla tych, które marzą o szpagatach

****Ze wszystkich uczestniczek zajęć rozlosujemy niespodzianki! :D *****
****Dla każdej klientki, której towarzyszka imprezy wykupi kurs grupowy dla siebie lub dla kogoś w dniu 5.03.2016r. - wstęp na wybrane zajęcia GRATIS :)

Wolna sala jest bezpłatna dla klientek. Zajęcia dla klientek za 15zł. Dzieci klientek - 20zł.
Dla pozostałych w cenie 25zł-1h, 40zł-2h.
Zajęcia odbędą się przy minimalnej liczbie zapisów na daną godzinę.

Zapisy zbieramy do środy, 2 marca 2016r.!!! Wtedy ustalimy ostateczny harmonogram zajęć :)

****LIMIT MIEJSC NA SALI!!! ****

Odwiedź nas, zobacz, spróbuj, wkręć się!!!

pole dance tarnobrzeg


24.02.2016

Otwieramy zapisy do nowej grupy pole dance od podstaw w Stalowej Woli! Zajęcia będą się odbywać w piątki o godz. 16.50 :) Jak zawsze limit miejsc i stała grupa ćwiczeniowa. Świat z wysokości 3 metrów wygląda zupełnie inaczej! Kto chce się przekonać? Wystarczy przyjść na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


24.02.2016

Nowa grupa pole dance od podstaw w Tarnobrzegu!!! Poniedziałki i środy godz. 21.00 :) Dla wszystkich nocnych marków!!! Limit miejsc! Planowany start zajęć: 2 marca 2016. 

pole dance tarnobrzeg Pole & Roll studio


22.02.2016

Już w czwartek warsztaty pole dance, czyli tańca na rurze dla młodzieży z Nowej Dęby i okolic. Już nie możemy się doczekać takiej ambitnej grupy! Kto jeszcze chętny na akrobacje z Pole & Roll, może znajdą się miejsca na nową grupę na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) ;)

pole dance nowa dęba


21.02.2016

Mierz wysoko z Pole & Roll! Najwyższe rurki, kompleksowa nauka pole dance i gwarancja rozwoju waszych umiejętności! Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Nisko, Sandomierz, Nowa Dęba, Mielec zapraszamy do zapisów do grup od podstaw! Przyjmujemy także osoby na wyższych poziomach zaawansowania! zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) tylko u nas!

pole dance stalowa wola Pole & Roll


16.02.2016r.

Do przeczytania i obejrzenia dzisiaj w internetowym wydaniu Sztafety! O nas, czyli o Pole & Roll, o pole dance, o wyzwaniach, o pasji do sportu i o kilku innych rzeczach! Miłej lektury :)

http://sztafeta.pl/innowacyjny-fitness-na-rurce-czyli-kobiety-w-biznesie/

pole dance stalowa wola Pole & Roll

 


16.02.2016r.

18 lutego 2016 roku przeprowadzimy warsztaty pole dance dla młodych tancerzy w Nowej Dębie! W ramach współpracy z Akademią Tańca Art Dance zapraszamy na czwartkowe zajęcia dla zdolnej i ambitnej młodzieży! Zostały jeszcze tylko 3 wolne miejsca do kolejnej grupy :) Jak ferie to tylko z tańcem akrobatycznym na rurce!

pole dance stalowa wola Pole & Roll


16.02.2016r.

Po kliknięciu w zdjęcie link do videorelacji z zimowego treningu w Street Workout Parku w Stalowej Woli. Materiał przygotowany przez telewizję STELLA. Na filmie nasze trenerki Ula i Marta razem z chłopakami z teamu streetowego! Zachęcamy do obejrzenia i do ćwiczeń razem z nami! Wszystkiego możemy Was nauczyć :) Takie akrobacje w Stalowej Woli tylko u nas! Czekamy na Was :)

http://www.tvkstella.pl/news/fullnews.php?fn_id=4678


14.02.2016

Dzisiaj odwiedziłyśmy Targi Ślubne w Tarnobrzegu. Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska i zapraszamy do realizacji zakupionych kursów pole dance oraz rezerwacji terminów wieczorów panieńskich :)

Po kliknięciu w zdjęcie krótka fotorelacja :)

pole dance tarnobrzeg


11.02.2016r.

13 lutego 2016 roku odbędą się Drzwi Otwarte w naszym studio pole dance w Tarnobrzegu. W planie wolna sala treningowa dla naszych klientek (zapraszamy nie tylko Tarnobrzeg, ale i Mielec, Nową Dębę i Stalową Wolę), lekcje próbne oraz specjalna walentynkowa edycja zajęć choreograficznych! Poziom otwarty dla wszystkich, nawet tych, którzy nigdy nie ćwiczyli na rurce :)

W planie m.in. pogaduchy oraz wolna sala dla klientek z ważnymi karnetami Pole & Roll :)

Jeszcze się nie zdecydowałaś na zajęcia pole dance? Przyjdż, zobacz, zapytaj, zakochaj się w rurce i ZOSTAŃ Z NAMI ♥ 

Plan SOBOTA 13.02.2016r. 
14.00-16.00 Wolna sala dla klientek z ważnymi karnetami (ZAPISY!-limit miejsc na sali)
16.00 Lekcja próbna (zapisy- 10zł) zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)
16.30 Zajęcia WALENTYNKOWA CHOREOGRAFIA POLE DANCE (poziom: dla wszystkich!!! nawet tych, co nigdy nie ćwiczyli na rurce!) cena; 20zł, limit miejsc!

Dla odwiedzających w celu zobaczenia nas, zapytania i wykupienia zajęć wstęp wolny :)

NIEDZIELA 24.02.2016r.
10.00-18.00 zapraszamy na nasze stoisko na Targach Ślubnych w Tarnobrzegu!
 

pole dance stalowa wola Pole & Roll


11.02.2016r.

Dzisiaj w wydaniu papierowym Sztafety fotogaleria z Balu Mistrzów Sportu. Znalazł się o naszym pokazie pole dance dla sportowców mały kawałek ;)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


8.02.2016r.

Nowa grupa pole dance/taniec na rurze od podstaw w Tarnobrzegu startuje już 15.02.2016r. Zapisy już rozpoczęte :) Kurs będzie się odbywał w poniedziałki i środy o godz. 20.00 w naszym studio pole dance w Tarnobrzegu na ul. Targowej 4a/11, 2 piętro. Zapraszamy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) do Pole & Roll.

pole dance tarnobrzeg


6.02.2016r.

Dzisiaj nasze trenerki Marta i Ula występowały na Balu Mistrzów Sportu w Stalowej Woli, podczas rozstrzygnięcia plebiscytu na najpopularniejszego sportowca 2015 roku. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, bo co lepiej mogłoby uświetnić sportową galę jak nie akrobatyczny taniec na drążku pionowym? Promujemy pole dance w Stalowej Woli na najwyższym poziomie! 

pole dance stalowa wola Pole & Roll

 


31.01.2016r.

Już 14-go lutego 2016r. będziemy Wam prezentować swoja ofertę pole dance na Targach Ślubnych w Tarnobrzegu. Będzie o nauce pole dance, o pokazach akrobatycznych pole dance, a także o wieczorach panieńskich. Zdradzamy, że podczas targów będzie obowiązywała unikatowa oferta rabatowa na zakupy kursów, pokazów itp razem z Pole & Roll! Zatem nie zastanawiajcie się i widzimy się na naszym stoisku! Stalowa Wola, Mielec, Nowa Dęba, Tarnobrzeg, Sandomierz i Nisko- widzimy się na hali w Tarnobrzegu :) Będzie rurka!!! Będzie moc! Bo Walentynki to najlepszy czas na rurkę, w końcu kto kocha ją bardziej niż my? :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


29.01.2016r.

Mamy informacje na temat pierwszego kursu pole dance od podstaw w Pole & Roll Studio Tarnobrzeg! Będziemy spotykać się w poniedziałki i środy o godz. 18.00, czyli regularnie 2 razy w tygodniu :) Zapisy już ruszyły, chętnych prosimy o zgłoszenia na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Limit miejsc w kursie! Dla pierwszych 5 osób cena kursu to 140 zł :) Chodźcie na nasze zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)!!!

kurs pole dance tarnobrzeg


25.01.2016r

Mamy dla Was 3 darmowe zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) w naszym Pole & Roll Studio Tarnobrzeg !!! Wystarczy tylko polubić nasz fanpage oraz udostępnić post konkursowy! Czekamy do końca lutego!!! Czas start! Tarnobrzeg, Sandomierz- działamy :)

pole dance tarnobrzeg


22.01.2016r.

Otwieramy nasze studio pole dance w Tarnobrzegu!!! Cieszymy się ogromnie i zachęcamy do śledzenia profilu facebookowego (po kliknięciu w zdjęcie). Nowe miasto, nowe perspektywy, nowe cudowne dziewczyny i wspaniałą przygoda przed nami i Wami! Wkrótce otwarcie! Oraz zapisy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) :)

pole dance tarnobrzeg

 


16.01.2016r.

Nowe intensywne zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) od podstaw w Stalowej Woli startują już 26 stycznia 2016 roku! Zajęcia będą się odbywać we wtorki i piątki o godz. 15.00 (I kurs) oraz 16.00 (II kurs). Limit miejsc na każda grupę! Czekamy na zapisy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) :) Już niedługo informacje o kolejnych kursach w Mielcu, Tarnobrzegu i Nowej Dębie!

pole dance stalowa wola Pole & Roll

 


13.01.2016r.

Już 14 stycznia 2016 roku startuje kolejna grupa od podstaw zajęć pole dance w Nowej Dębie :) Gratulujemy i cieszymy się bardzo, że chcecie z nami ćwiczyć! Wszystkich, którzy nie zdążyli z zapisem do grupy początkującej pole dance, zapraszamy do kontaktu. W przypadku zwolnienia miejsca jest możliwość wskoczenia z listy rezerwowej :) 

Termin zajęć: czwartki, godz. 18.20, Nowa Dęba, zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


Nowy Rok i nowe wyzwania przed nami! Będzie dużo, kreatywnie i jak zawsze na najwyższym poziomie :) Stalowa Wola, Nisko, Sandomierz, Tarnobrzeg, Mielec i Nowa Dęba- Czekajcie na nasze newsy! Już wkrótce! Nowe zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) niedługo ruszają! 

pole dance stalowa wola Pole & Roll


Kończymy 2015 rok i nadszedł czas podsumowania! Dla nas był to rok wyjątkowy, bo pierwszy! Ale za to bardzo intensywny! Działo się dużo, a najbardziej cieszy nas to, że to Wy razem z nami współtworzyliście te chwile! Obiecujemy, że nie zwolnimy tempa :)

Przede wszystkim baaaardzo chcemy podziękować Wam- naszym rurkowym akrobatkom, za to, że razem z nami wytrwale przechodziłyście przez kolejne treningi pole dance, że jesteście z nami, i że jest Was coraz więcej <3 Uwierzcie, że każda z Was, która postawiła pierwszy krok przy rurce, już jest wygrana! :D

Dziękujemy też wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia naszych dodatkowych projektów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać :)

Tak jak my uparcie realizowałyśmy nasze cele, tak i Wam życzymy realizacji Waszych w 2016 roku! A część z nich na pewno będzie wspólna <3 Sprawmy, by ten kolejny rok był co najmniej tak intensywny jak 2015! Nie wystarczy marzyć! Trzeba działać, by marzenia realizować! Te rurkowe oczywiście pomożemy Wam osiągnąć, a w innych będziemy wspierać :)

Po kliknięciu w poniższe zdjęcie możecie obejrzeć dwuminutowe podsumowanie naszego roku pole dance :)

pole dance stalowa wola


25.12.2015r.

Pole & Roll życzy wszystkim Wesołych Świąt! A już jutro zapraszamy na świąteczny trening pole dance w Stalowej Woli od. godz. 10.00 :)

pole dance christmas stalowa wola


24.12.2015r.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych warsztatów pole dance z Kasią Bigos, które odbyły się 5 grudnia. Fotoreportaż z wydarzenia w wydaniu internetowym Sztafety :)


22.12.2015r.

Najbardziej wyjątkowy prezent to prezent zarówno praktyczny jak i od serca. Zachęcamy do zakupu naszych bonów na zajęcia pole dance. Prezent, który na pewno ucieszy każdą obdarowana osobę i będzie jedyny w swoim rodzaju :)

pole dance bon prezentowy


20.12.2015r.

Oto nasz świąteczny grafik :) Zapraszamy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) w Stalowej Woli, ostatnie w tym roku! Specjalnie dla Was zajęcia w Wigilię i Szczepana :) Mielec, Nowa Dęba i Tarnobrzeg odpoczywają i zbierają siły na noworoczny wycisk pole dance!!! 

pole dance stalowa wola

6.12.2015r.

Dziękujemy naszej Mistrzyni za świetne warsztaty! Wczoraj mieliśmy niesamowitą okazję poćwiczyć z Kasią Bigos :) Instruktorka fitness, crossfit, dziennikarka i blogerka. Zdobywczyni złotych medali na mistrostwach Pole Art i Pole Sport. Odbyły się treningi pole dance oraz trening funkcjonalny. Było super! Pełna fotorelacja z wydarzenia już wkrótce na naszym fejsbukowym profilu! Zapraszamy do obejrzenia :)

 


5.12.2015r.

W wydaniu internetowym Sztafety można obejrzeć fotorelacje z naszego pokazu pole dance w restauracji Roma w Stalowej Woli. Mieliśmy przyjemność uświetniać wspaniałą inicjatywę Kobiety dla Kobiet. Oby więcej takich inicjatyw!  Tutaj obejrzycie galerię :)

PS. Zapraszamy do kontaktu w sprawie takich właśnie akrobatyczno-tanecznych show w naszym wykonaniu. Pokazy pole dance tylko u nas! Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec, Nowa Dęba, Rzeszów i inne :) 

pokaz pole dance stalowa wola

 


15.11.2015r.

Mamy dla Was przedświąteczne prezenty! Koszulki Pole & Roll, gry planszowe, magnezja, kursy pole dance w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Mielcu i Nowej Dębie, lekcje indywidualne, bony prezentowe oraz rabaty na zajęcia pole dance!!! Wystarczy polubić nasz fanpage na facebooku oraz udostępnić post konkursowy! Do dzieła :) To nie koniec prezentów :) Nasz Mikołaj jest hojny! Śledźcie nasz fanpage na fb, by być na bieżąco :)

pole dance stalowa wola pole & roll konkurs


15.11.2015r.

Najlepsza atmosfera w mieście na zajęciach pole dance w Stalowej Woli :)

Oczywiście Tarnobrzeg, Nowa Dęba i Mielec też sprawują się doskonale. Pole dance wyzwala niesamowite emocje i to widać :)

pole dance stalowa wola Pole & Roll


Już w czwartek 29-go października zapraszamy na halloweenowe pole dance party do Mielca! Dwie różne choreografie pole dance na poziomie podstawowym i średnim! Szczegóły w wydarzeniu na fb!

Halloween Pole Dance Party z Pole & Roll :)


Piszą o nas i naszym projekcie Narodowy Dzień Sportu w Stalowej Woli. Pobudzamy lokalną aktywność! :D Jako pierwsze w regionie Pole & Roll podejmuje wyzwanie udziału w projekcie. Jesteśmy pionierkami! I o to chodzi, bo kochamy sport i chcemy go promować w naszym mieście. Oczywiście w formie pole dance w pierwszej kolejności :)

czytaj o nas TUTAJ!


Już 30 października startuje nowy kurs pole dance od podstaw w Tarnobrzegu! Limit miejsc jak zawsze! Piątki godz. 21.20, zapraszamy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze)!!!

pole dance stalowa wola


Wysokie 3-metrowe rurki czekają!!!! Ogłaszamy nowy kurs pole dance w Stalowej Woli we wtorki i czwartki o 15.30 :)

pole dance stalowa wola


Już teraz mamy dla Was mikołajkową niespodziankę! 5 grudnia 2015 zapraszamy na warsztaty z Mistrzynią Europy Pole Sport Kasią Bigos! Nie możecie przegapić takiego treningu! Rozkręcamy rurkowe Podkarpacie! :) My już chcemy grudzień :)


PO RAZ PIERWSZY W STALOWEJ WOLI ODBYWA SIĘ NARODOWY DZIEŃ SPORTU! JUŻ 3 PAŹDZIERNIKA 2015 DZIĘKI NASZEMU UDZIAŁOWI W PROJEKCIE MOŻECIE SKORZYSTAĆ Z DARMOWYCH ZAJĘĆ POLE DANCE W STALOWEJ WOLI Z POLE & ROLL! ZAPISY POPRZEZ HTTP://WWW.EZAPISYNDS.PL/. PROMUJMY SPORT!

 

W ramach projektu przygotowaliśmy dla was 2 godziny zajęć akrobatyczno-tanecznyh pole dance, pole fitness. Już w najbliższą sobotę o 11.00 i o 12.00. Zapraszamy do zapisów poprzez formularz na stronie www projektu. Liczba miejsc ograniczona :)

 


Zbieramy zapisy do nowej grupy porannej POLE DANCE w Tarnobrzegu!


Fitness na rurce już dostępny w Tarnobrzegu! Już we wrześniu rozpoczynają się pierwsze kursy Pole Dance od podstaw! Czekamy na zapisy na zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze).

 


Pole & Roll zostało partnerem Wyborów Miss Jeziora Tarnobrzeskiego! Na zwyciężczynie czekają nagrody od nas- kurs pole dance! Zapraszamy na finał 30 sierpnia 2015 r. nad Mariną Tarnobrzeg :)

 

 

 

 

 

 

 


 Nawiązaliśmy współpracę z Mielcem! Zapraszamy do zapisów na nowe kursy pole dance. Najbliższy startuje już końcem sierpnia! Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły w Dirty Dance Studio :)


 Już 22-go sierpnia 2015r. w Tarnobrzegu odbędzie się Wieczór z Pole Dance. We współpracy z klubem Fitneska stworzyliśmy dla Was ciekawą alternatywę na sobotni wieczór! Wstęp wolny dla wszystkich Pań. Szczegóły na stronie wydarzenia na FB :)

 


Zapraszamy na wakacyjne zajęcia akrobatyczno - taneczne pole dance (taniec na rurze) indywidualne i w minigrupach w Stalowej Woli. Komfort, jakość i dopasowane tempo ćwiczeń. Trenujemy przez całe lato!

Dzwońcie na 730 130 136


Zachęcamy do treningów na rurce razem z nami! Chcemy, by dzięki nam wszyscy poznali ten rewelacyjny sport od właściwej strony. Bądźcie z nami na bieżąco, szykujemy mnóstwo nowości! Kobiecość, piękno i siła!

Emotikon